Αίτημα [XIZ0427]

Υψηλή

Παρατημενο αυτοκινητο εξω απο σχολειο

41
1
1
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Παρατημενο κυπαριση nissan sunny χωρις πινακιδες εξω απο το 25ο δημοτικο σχολειο στην υψηλαντου εδω και μερες

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Τετάρτη 04/12/2019, στις 13:04
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το συγκεκριμένο όχημα απομακρύνθηκε από το σημείο