Αίτημα [XOB8146]

Υψηλή

Κίνδυνος - Μοτοσυκλέτες στον πεζόδρομο Π.Μελά

7
1
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Είστε ήδη ενημερωμένοι για το τεράστιο πρόβλημα με τις μοτοσυκλέτες στον πεζόδρομο της οδού Π. Μελά. Προσφάτως μοτοσυκλέτες πήγαν να χτυπήσουν τα παιδιά μου, ενώ περπατούσαμε στον πεζόδρομο. Είναι σοβαρότατο το πρόβλημα και άκρως επικίνδυνο. Αν δεν αναλάβετε άμεσα και δραστικά μέτρα, την επόμενη φορά δε θα γίνει αναφορά μέσω της εφαρμογής του Δήμου, αλλά μέσω της νομικής οδού. Προλάβετε το ατύχημα. Είστε ενήμεροι και από άλλους φορείς. Οι πρόσκαιρες, αναποτελεσματικές κινήσεις που κάνατε για τα μάτια του κόσμου δε φέραν κανένα αποτέλεσμα. Αναλάβετε τις ευθύνες από μόνοι σας