Υψηλή

Φανάρι Κουντουριώτου

16
1
Φωτισμός – Σηματοδότες
Ανατέθηκε

Το φανάρι πεζών στη διασταύρωση Βενιζέλου με Κουντουριώτου, έχει σπασμένο και εκτεθειμένο μηχανισμό προειδοποίησης πεζών και το φανάρι δεν "ανάβει" ποτέ για τους πεζούς.