Αίτημα [ZHK1788]

Κανονική

αποκομιδη κλαδιων

10
0
Κάδοι - Καθαριότητα
Επιτυχής ολοκλήρωση

υπάρχουν κλαδιά από κλαδεματα στη συμβολή των οδών Μ. Μερκούρη και Φ. Πρασινη