Αίτημα [ZIE5322]

Κανονική

Εγκαταλειμμένo οχημα

33
1
0
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Εγκαταλειμμενο από καιρό,Φιλελλήνων 2(σε σημείο που υπάρχει πινακίδα Ρ-40),ΕΙΧ ΤΟΥΟΤΑ AYGO μαύρο χωρ.πινακ.αριθμ.κυκλοφοριας(6-9-19)

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Δευτέρα 30/09/2019, στις 12:26
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το συγκεκριμένο όχημα απομακρύνθηκε .