Αίτημα [ZXO7678]

Κανονική

Παρανομες σταθμευσεις δικυκλων

13
2
Δημοτική Αστυνομία
Ανατέθηκε

Παρακαλώ να επιληφθείτε των παράνομων σταθμευσεων δικύκλων επί των πεζοδρομίων περιξ της Εθνικής Τραπεζας-πλατεια.Επι χρόνια παρατηρείται αυτό το απαράδεκτο φαινόμενο(στεγασμένο πάρκιγκ δικύκλων),χωρίς να ενδιαφέρεται ούτε η Δημοτική Αστυνομία,ούτε η Τροχαία,ούτε οι της Εθνικής(που τοποθετήσανε και τις απαγορευτικές πινακίδες)(7-7-19)